Očista prostoru

Často se setkávám s tím, že lidé mají problémy s nočními můramy, vyčerpaností, nemocemi, depresemi a jinými problémy. Velmi často se to dotýká dětí, jelikož jsou velice jemné a citlivé. 

Příčiny jsou různé, ale v některých případech se může jednat o problém s geopatogenními zónami nebo narušení prostoru negativní energií. 

 

Tak jako se denně myjeme, udržujeme v čistotě, tak i prostor je nutné ne jen čistit fyzicky, ale také energeticky. Pokud zharmonizujeme prostředí kde žijeme a trávíme většinu našeho času, tak se cítíme o mnoho lépe. Jsme šťastni a plni vitality a radosti ze života. 

 

Stejně jako je důležité myslet na sebe a své děti, tak i na naše domácí mazlíčky, kteří do sebe doslova vtahují negativní energii a jsou pak vyčerpáni a oslabeni, že mohou i onemocnět.
 
Když se stane, že někdo umře v domě nebo bytě nebo kdekoliv jinde a my se do prostoru nastěhujeme, měli bychom vědět, že je nutné se s prostorem ne pouze sžít, ale také ho očistit. Protože energie smrti, zde na nás může působit velmi silně a negativně..

 

Jen my sami máme zodpovědnost za naše životy, stejně tak za to jak se chováme sami k sobě, k okolí, ale také k našim domovům a místům kde trávíme svůj volný čas. 

 

Může se dokonce stát, že pokud k nám někdo přijde na návštěvu a je více vnímavější, nemusí se u nás cítit příjemně a třeba už podruhé za námi nepřijde, aniž by tušil pravý důvod a příčinu nechuti s námi sdílet.