Metamorfní technika

 
Metamorfika funguje na principu uvolnění bloků od početí do narození což je nejzákladnější období našeho života ve kterém se utváří naše kořeny. Bloky, které se tvoří a zapisují na reflexní zóně páteře už ovlivňují naše životy od úplného počátku.
Při porodu musí miminko vynaložit určité úsilí, aby se narodilo, ale pokud mu tato šance je odebrána díky například císařskému řezu, pak ve svém životě mu tento zážitek chybí a nedokáže vynaložit síly v takové míře jaké by potřeboval na zvládání svého života. Například pokud by housenka v kokonu nevynaložila dostatečné množství sil, tak by se nemohl zrodit krásný motýl. Pokud bychom mu chtěli pomoci narodit se, tak by se z housenky nikdy motýl nestal a housenka by zemřela.

Metamorfní technika  pracuje s fyzickým tělem, ale na mnoha a mnoha energetických úrovních. Jemnými dotyky se stimuluje a hladí části těla na reflexních zónách páteře. Není postavena na léčení specifických symptomů, ale vytváří cestu k osvobození se od starých bloků , fyzických i psychických. Je to cesta rozvoje a růstu, pomáhá vzít svůj život do vlastních rukou. Uvolňuje zablokovanou energii jemným způsobem a navrací zpět čistotu do páteře. Člověku se tedy vrací jeho životní síla, která se zde zablokovala v prenatálním období.

Technika je vhodná pro lidi, kteří mají problém s chronickou únavou a vyčerpáním, nemají sílu v těle a jsou jakkoliv oslabeni, fyzicky či psychicky. Pro ty, kteří měli komplikovaný porod nebo stresující a náročné prenatální období! Mnoho lidí podceňuje základy svého počátečního vývoje. Metamorfní technika navrací sílu a obnovuje vitalitu v těle.
 
Provádí se jemnými dotyky na reflexní zóně páteře, kde se pomaličku uvolňují bloky a to až do buněčného základu. Ve všech energetických vrstvách a na všech úrovních. U každého člověka je třeba, aby měl srovnané především a v první řadě své základy - prenatální období a porod.

"Je to příjemná technika, která jemnými dotyky na reflexních zónách uvolňuje bloky z našeho prenatálního období a porodu. Zároveň působí silně a hluboce a uzdravuje nás na všech úrovních. Dodává nám ztracenou sílu a vitalitu."

"METAMORFÓZA (přeměna) - uvolňuje zablokovanou energii, která způsobuje únavu, vyčerpanost nebo nechuť žít a tvořit náš život v harmonii"

 

"Výborné je tuto techniku také provozovat při těžkých nemocech a po operačním stavu"
 

Doporučení a průběh

Provádí se maximálně 1x za týden, aby naše mysl a energetický systém byl schopen přijmout změny. Jinak by docházelo k vnitřnímu chaosu. 
Základní sezení se doporučuje absolvovat 8x až 10x. Někdy je ale třeba více terapií než se obsáhne celé prenatální období. Bývá to u větších traumat a nebo zátěží. To se většinou ukáže až kolem desátého sezení, zda je třeba pokračovat dále.
V průměru se může stimulovat reflexní část páteře po týdnu nebo 14-ti dnech. Můžeme ale také terapii rozložit po třech nebo čtyřech týdnech. Děti mohou i častěji než dospělý. Terapie u dětí trvá někdy i kratší dobu než 60 minut.
Pokud se řeší těžší problémy pak je třeba pokračovat i vícekrát než se vše dokončí. Také se již stalo, že stačilo pouze sedm sezení, což sice nebývá časté, ale možné to je.
 
Délka 

60 minut

 

Cena

700,- Kč / děti

800,- Kč / dospělý