Metamorfní technika

"Je to příjemná technika, která jemnými dotyky na reflexních zónách uvolňuje bloky z našeho prenatálního období a porodu. Zároveň působí silně a hluboce a uzdravuje nás na všech úrovních. Dodává nám ztracenou sílu a vitalitu."

Metamorfní technika  pracuje s fyzickým tělem, ale na mnoha a mnoha energetických úrovních. Jemnými dotyky se stimuluje a hladí části těla na reflexních zónách páteře. Není postavena na léčení specifických symptomů, ale vytváří cestu k osvobození se od starých bloků , fyzických i psychických. Je to cesta rozvoje a růstu, pomáhá vzít svůj život do vlastních rukou. Uvolňuje zablokovanou energii jemným způsobem a navrací zpět čistotu do páteře. Člověku se tedy vrací jeho životní síla, která se zde zablokovala v prenatálním období.

 
"METAMORFÓZA (přeměna) - uvolňuje zablokovanou energii, která způsobuje únavu, vyčerpanost nebo nechuť žít a tvořit náš život v harmonii"

 

Při porodu musí miminko vynaložit určité úsilí, aby se narodilo, ale pokud mu tato šance je odebrána díky například císařskému řezu, pak ve svém životě mu tento zážitek chybí a nedokáže vynaložit síly v takové míře jaké by potřeboval na zvládání svého života. Například pokud by housenka v kokonu nevynaložila dostatečné množství sil, tak by se nemohl zrodit krásný motýl. Pokud bychom mu chtěli pomoci narodit se, tak by se z housenky nikdy motýl nestal a housenka by zemřela.
 
Metamorfika funguje na principu uvolnění bloků od početí do narození což je nejzákladnější období našeho života ve kterém se utváří naše kořeny. Bloky, které se tvoří a zapisují na reflexní zóně páteře už ovlivňují naše životy od úplného počátku.

 

"Výborné je tuto techniku také provozovat při těžkých nemocech a po operačním stavu"
 
Technika je vhodná pro lidi, kteří mají problém s chronickou únavou a vyčerpáním, nemají sílu v těle a jsou jakkoliv oslabeni, fyzicky či psychicky. Pro ty, kteří měli komplikovaný porod nebo stresující a náročné prenatální období! Mnoho lidí podceňuje základy svého počátečního vývoje. Metamorfní technika navrací sílu a obnovuje vitalitu v těle.
 
Provádí se jemnými dotyky na reflexní zóně páteře, kde se pomaličku uvolňují bloky a to až do buněčného základu. Ve všech energetických vrstvách a na všech úrovních. U každého člověka je třeba, aby měl srovnané především a v první řadě své základy - prenatální období a porod.

 

Doporučení a průběh

Provádí se maximálně 1x za týden, aby naše mysl a energetický systém byl schopen přijmout změny. Jinak by docházelo k vnitřnímu chaosu. 
Základní sezení se doporučuje absolvovat 8x až 10x. Někdy je ale třeba více terapií než se obsáhne celé prenatální období. Bývá to u větších traumat a nebo zátěží. To se většinou ukáže až kolem desátého sezení, zda je třeba pokračovat dále.
V průměru se může stimulovat reflexní část páteře po týdnu nebo 14-ti dnech. Můžeme ale také terapii rozložit po třech nebo čtyřech týdnech. Děti mohou i častěji než dospělý. Terapie u dětí trvá někdy i kratší dobu než 60 minut.
Pokud se řeší těžší problémy pak je třeba pokračovat i vícekrát než se vše dokončí. Také se již stalo, že stačilo pouze sedm sezení, což sice nebývá časté, ale možné to je.
 
Délka 

60 minut

 

Cena

500,- Kč / děti

700,- Kč / dospělý