Díky zájmu mých klientů a přátel, kteří si přejí na sobě intenzivně pracovat a získat jakýsi návod na každodenní očistu a harmonii těla i ducha, vznikl nápad pravidelného setkávání ve skupině a předávání znalostí, které pomáhají člověku lépe a rychleji odbourávat stres a být více v pohodě. Pracujeme na propojení vnitřní a vnější úrovně.
 
 
Jsem ráda za důvěru i pozitivní zpětnou vazbu. Také díky tomu vidím, že skupinové terapie mají obrovský smysl. Jsem moc šťastná, když vidím zájem a touhu dojít klidu, míru a otevření se lásce ve svém srdci. Jen tím, že budeme šťastni a spokojeni pak můžeme být darem a přínosem také pro ostatní lidi okolo sebe.

 

Na seminářích a workshopech pomáhám nalézat lidem jejich vlastní sílu, víru v sebe a vedu je tak, aby oni sami byli schopni žít naplno tady a teď. Především je mým záměrem, pomoci lidem spojit se se svým středem, svojí duší a naučit se jí naslouchat a s důvěrou se jí nechali vést. Protože nikdo na světě neví víc než oni sami, co je a nebo není důležité v jejich životech. Já je všemi procesy proměny provádím a dávám podporu tak, jak nejlépe umím. Ukazuji jak se spojit se svým nitrem a pomáhám očistit a proměnit to staré na nové. Semináře jsou zaměřeny jak na praxi tak na teorii.

 

Učím projít do sebe-vědomí a odkrýt to, co přítomným brání ve štěstí. Až když zjistí kdo skutečně jsou, pocítí svoji sílu, svůj Zdroj, přichází změna i na povrchu v reálném životě. Nejprve musí odejít to staré a teprve pak přichází nová a láskyplná energie, která vše promění na všech úrovních. Psychický i fyzický stav se začíná srovnávat a uzdravovat. Když si srovnáme svůj vztah sami k sobě, až následně se může proměnit vztah ostatních lidí k nám nebo náš k nim. Kolem nás se začíná tvořit harmonické prostředí, protože my sami jsme vyrovnaní a šťastní.

 

"Není jiná cesta k uzdravení než se začít mít rád."