Prožitkový seminář "Světlo v DUŠI"

Ještě poslední tři volná místa na prožitkový seminář. Čas konání 9h - 18h. Pro další informace volejte na telefon 773 240 934. Seminář "Světlo v DUŠI" je určen pro muže i pro ženy. Účel a záměr semináře je "práce se strachem." Probuzení a odhalení vnitřního strachu a následné propuštění ze svých srdcí. Tímto se uvolní napětí a přijde klid, mír a především SVĚTLO, které následně ukotvíme svými prožitky v celé své krásné a úžasné bytosti.

Pracovat budeme v prožitku na všech úrovních. Uvolníme bloky a v doprovodu Šamanského bubnu propustíme VŠE CO SI DOVOLÍME...Je třeba s pokorou přistupovat k samotnému procesu, v tichosti a hloubce sami v sobě.

Ke každému přistupuji individuálně, podle toho CO právě v tu danou chvíli JE TŘEBA a zároveň v síle kruhu nás všech. Je důležité neodcházet dříve, ale zakončit proces přesně s tolika lidmi jako na začátku, abychom se ukotvili a prošli tak procesem od počátku do konce - jinak by naše společná práce a úsilí celého procesu byla narušena. Místo konání v salónu Oáza krásy, Hřímalého 36, Plzeň (vchod na rohu z Bolzanovy ulice)

Datum 9. 12. 2012 jsem zvolila záměrně. Číslo dne 9 v NUMEROLOGII znamená DOKONČENÍ, ZAVRŠENÍ, ODLOŽENÍ... Pokud si přejeme odevzdat vše staré, bolestné a ukončit tak ještě nedořešené věci v TOMTO ROCE, abychom mohli vykročit v novém roce 2013 jinak, svobodněji, lépe, tak tento den je naprosto úžasnou PODPOROU v rozvolnění svých strachů a následného odložení NAVŽDY DO SVĚTLA a transformace.

Výsledné číslo 9. 12. 2012 = 8 - ZDE se projevuje v plné síle KARMA, protože číslo osm znamená srovnání toho všeho, CO JE TŘEBA. Co mohu pustit a opustit navždy a rozhodl jsem se v plné hloubce svého BYTÍ již odevzdat, mám plnou podporu, ZDE TOTO VYKONAT s Andělskou i terapeutickou podporou a silou Boha.

S sebou je třeba si vzít: přezůvky, pití, svačinu, pastelky, papíry A4, karimatku,deku nebo polštářek pod zadek

Cena: 1.000,-

 

Těším se na vás:-) S láskou * LM