POSELSTVÍ PRO VÁS

Předávám poselství, která navyšují vaše vibrace a vedou do harmonie těla i Ducha. Pomohou vám se zorientovat ve vaší současné situaci. Díky poslechu se k vám dostává skrze můj hlas ta vibrace, kterou přesně v tu danou chvíli potřebujete. Informace přicházejí přímo ze Zdroje, někdy k vám také může promlouvat váš Duch, Vyšší Já, jindy váš Duchovní průvodce nebo Andělská či jiná Světelná Bytost.

CO POSELSTVÍM ZÍSKÁTE

Skrze poselství přicházejí obrovské dary a mnohdy také poslání vašeho současného života.

Otevírá se vám a čistí oblast srdeční čakry a nervového systému.

Mnohdy přicházejí hodnotné rady či poslání, které si člověk v tomto životě zvolil.

Často slýchám, že lidé při poslechu pláčou dojetím nebo též uvědoměním si toho kým skutečně jsou.

Dotýká se jich samotná vibrace, která s sebou přináší esenci lásky.

RADA PRO VÁS

Při poslechu se dějí hluboké proměny na různých úrovních člověka. Čím častěji si poselství pouštíte, třeba i několikrát po sobě, tím větší proměnou a obrodou procházíte. Můžete čistit a uvolňovat svoje emoce a zároveň uzdravovat sami sebe skutečnou vibrací lásky. Vhodné je si ji pouštět ve chvílích energetického propadu a nebo při jakékoliv krizi, kdy vám opět pomůže pomoci navrátit se k sobě samému a dodá vám sebejistotu, sebelásku a sebeúctu.

JAK POSELSTVÍ PŘEDÁVÁM

Poselství nahrávám na záznamník a posílám přes Whats´App. Výhodou pro vás je, že nahrávka vám zůstává již navždy. Můžete si jí pouštět a pracovat s ní dle libosti a kdykoliv se k ní můžete vracet.

CENA PRO ZÁJEMCE

1.200,- Kč

INFORMACE PRO ZÁJEMCE

Jestliže vás moje nabídka oslovila a toužíte si poselství u mě objednat, prosím pošlete mi

na moje telefonní číslo 773 240 934 sms v tomto znění:

"Prosím o poselství na míru - jméno, příjmení, datum a místo narození."

Já se vám do pěti dnů od zaslání zprávy ozvu. Jestliže by se stalo, že bych se neozvala ani po pěti dnech, prosím o připomenutí. Ve vzácném případě by se mohlo stát, že bych zprávu od vás přehlídla.