Kdo je Elien Runa

Elien Runa je Žena, která skrze svoje životní lekce a především skrze své vlastní poslání tvoří setkání pro lidi, kteří touží po naplnění svého Bytí čistotou, láskou, radostí a vnitřním naplněním.

Elien je známa pro svoji láskyplnost a jemnost při své práci. Soucítí s ostatními bytostmi. Její práce je tvůrčí a plná inspirace.

Je to bytost, která nabízí lidem možnost vnitřního růstu skrze pochopení a odhalení pravdy uvnitř sebe. Její skryté dary nedává na odiv, ale pracuje tiše a neotřele v obrovské pokoře a také veliké hloubce. Učí lidi propojovat se se svým tělem, všemi svými částmi a využívat dary v jejich každodennosti a hmotě.

Elien je žena, která má mnoho vnitřních darů a schopností, které v sobě nosí už od narození. Má velký vnitřní rozptyl a vhledy do minulosti. Díky její vytrvalosti a vnitřní síle se dokázala zvednout a jít dál i ve chvíli těžkého životního prožitku, psychického i fyzického vyčerpání, které její tělo dovedlo téměř k odchodu ze života. Teprve poté začala naslouchat plně svému nitru a byla dovedena ke svému poslání, které si určila ještě před svým narozením.

Pro lidi ve svém okolí má mnoho pochopení a ví, že ať už člověk prožívá cokoliv, vždy má svobodnou volbu proto se rozhodnout jak žít dál.

Je to respektující a inspirující bytost, která vede ostatní cestou lásky a sebe-tvořivosti.

Je to milující maminka, která ví, že když bude ona v sobě pevná, rozhodná a sebevědomá, tak i svému synovi předá ze sebe to nejlepší co může.

Je to milující žena, která se se svým mužem vzájemně pozvedá na vyšší úroveň poznání toho, co znamená ve společném soužití plnohodnotně prožívaný vztah.

Učí se stále ve své každodennosti stejně jako další lidé na této planetě, býti šťastnou, láskyplnou a milující bytostí.

Přeje si tvořit Nebe na Zemi a ví, že je nutné začít nejprve u sebe...

V tomto duchu učí také ostatní, především na svých poznávacích a prožitkových kurzech...

Věří, že když člověk má chuť, dokáže téměř nemožné:-)

 

Elien o sobě

Jsem Žena, která motivuje k tomu, aby lidé šli cestou lásky a cestou sami k sobě v té největší možné čistotě a sebelásce. A že je pro to třeba něco udělat? No ano, to je jisté...

A jak z toho ven a kde začít? To vám moc ráda pomohu odhalit a následně uvnitř vás přeměnit.

Určité schopnosti a dary jsem u sebe pozorovala již od útlého dětství. Jako například vhledy do svých minulých životů. Více jsem se začala zabývat svými dary někdy okolo svých dvanácti let života. V roce 2007 jsem vedla svoji první meditaci v životě. Intenzivní cestu svého poslání jsem však započala až o čtyři roky později. Od té doby provázím lidi na jejich cestě životem. Nyní je mi 44 let a mám za sebou tisíce proměn jak u sebe tak u ostatních lidí, které jsem měla tu čest provázet.

Kromě toho učím lidi na jejich cestě jak mohou se sebou ve své každodennosti pracovat a dojít tak k uzdravení na všech úrovních svého života.